Ona – Polka, On – Szkot. Chcieli pokazać gościom to co najpiękniejsze w obu kulturach. Ale przede wszystkim zależało im na dobrej zabawie w klimacie disco, kolorów, prawdziwego święta!

I święto zaczęło się już z samego rana, kiedy „sprowadzeni” przez John’a jako niespodzianka dla ukochanej dudziarz i bębniarz zagrali pod balkonem Panny Młodej. Szkocka muzyka w ich wykonaniu była także oprawą samej ceremonii zaślubin i nie raz zabrzmiała w trakcie zabawy.

Panna Młoda wystąpiła w kreacji od Michała Starosta, natomiast Pan Młody – jak to na Szkota przestało – w kilcie.

W dekoracjach połączyliśmy kolory fuksji, pomarańczy i soczystej zieleni. Ale ze względu na datę ślubu – 1 października – nie mogło zabraknąć także jesiennych akcentów – jarzębiny, jabłek, dzikiej róży. Te elementy znalazły się nie tylko w dekoracji sali, ale także na utrzymanych w jednolitej tematyce zaproszeniach, winietkach, planie rozsadzenia gości, księdze gości, pudełku na ślubne pamiątki. Akcentem regionalnym był bursztyn, który pojawił się  zarówno prezentach dla gości jak i dekoracjach, wypełniając szklane cylindry-świeczniki z wodą i jarzębiną.

Lecz najpiękniejsze co mogliśmy podziwiać tego dnia to uczucie wspaniałej pary – Bogny i Johna!

Organizacja i koordynacja – Wedding Alchemy by Valentina

Dekoracje florystyczne – Projekt Kwiaty

Suknia – Michał Starost

Fotograf – Agnieszka Potocka

Papeteria – byMum Studio

DJ – Gdzie Jest DJ

 

 

Valentina editor

2015 © ALL RIGHTS RESERVED
DESIGNED BY ABYSNTPR