Ślub w plenerze

Coraz więcej Par Młodych korzysta z możliwości zorganizowania uroczystości zaślubin poza USC.

slubwplenerze2

Nic dziwnego, bo piękny krajobraz bądź stylowe wnętrza to niemalże niezawodny przepis na piękną i romantyczną uroczystość.

Dzika plaża, klif, leśna polana, piękny ogród prywatnej posesji, taras… Pomysłów na ślub plenerowy może być naprawdę wiele. Najważniejsze, żeby zadbać o bezpieczeństwo i komfort wszystkich uczestników.

Nic nie może stanąć na drodze marzenia o pięknej scenerii, w której zostanie wypowiedziana przysięga małżeńska. Dlatego Be My Valentine oferuje kompleksowe wsparcie narzeczonych w organizacji ceremonii zaślubin poza USC.

slubwplenerze1

Śluby plenerowe – oryginalnie i z klasą

Marzenia są po to, aby je spełniać. Jeżeli ślub w plenerze od zawsze chodził Wam po głowie, to dlaczego go nie zrealizować? Pary decydujące się na ceremonię poza USC często wybierają także opcję wesela na świeżym powietrzu. W takiej sytuacji młodzi nie muszą rezerwować z wyprzedzeniem sali. Nie oznacza to jednak, że organizacja wesel plenerowych jest prostsza. Wręcz przeciwnie – aby wszystko udało się perfekcyjnie, warto skorzystać z profesjonalnego wsparcia.

Organizując ceremonię i wesele w plenerze z Be My Valentine narzeczeni mogą ze spokojem skupić się na przygotowaniach do swojego wielkiego dnia. Zaplanuję stylistykę przyjęcia, biorąc pod uwagę życzenia i gusta narzeczonych. Zadbam o wszelkie dokumenty i formalności niezbędne do zawarcia ślubu poza USC. Przygotuję wyjątkową dekorację miejsca ceremonii. Zapewnię odpowiednie miejsce na przyjęcie pod gołym niebem, przygotowane również na niepogodę. Mój zespół zadba o każdy szczegół.

Wsparcie doświadczonego konsultanta ślubnego jest bezcenne, zwłaszcza dla osób bardzo aktywnych i zapracowanych, niemających czasu na samodzielne doglądanie wszystkich szczegółów.

Z Be My Valentine ceremonia ślubna w plenerze będzie niezapomnianym przeżyciem i wyjątkową atrakcją dla Was i waszych gości!

Jak wygląda organizacja ślubu plenerowego
z Be My Valentine?
Przygotuję propozycję stylistki ceremonii zaślubin

Wszystko w oparciu o określone przez Was oczekiwania i inspiracje, łączące tradycje i zwyczaje różnych kultur w przypadku wesel międzynarodowych.

Dostarczę listę dokumentów potrzebnych do zawarcia ślubu

W przypadku ślubów międzynarodowych, zapewnię tłumaczenie przysięgłe dokumentów oraz tłumacza przysięgłego na ceremonię zaślubin.

Pomogę w znalezieniu mistrza ceremonii w przypadku ślubów symbolicznych

Osoba, przed którą wypowiecie swoje przysięgi małżeńskie jest niezwykle ważna. Mistrze ceremonii, z którymi pracuję poprowadzą całą uroczystość w pięknym stylu.

Doradzę w zakresie doboru miejsca ceremonii w wybranej lokalizacji

Zaplanuję kilka wariantów zorganizowania uroczystości w danym miejscu, biorąc pod uwagę niepogodę.

Przygotuję propozycję zapierających dech w piersiach dekoracji oraz oprawy muzycznej

Bo każdy element Waszej ceremonii musi być wyjątkowy!

Przeprowadzę koordynację dnia ślubu i wesela wspólnie z moim zespołem

Konsultanci Be My Valentine będą nadzorować przebieg przygotowań, a także zadbają aby sama ceremonia przybiegła pomyślnie.

Dokonam rozliczeń z usługodawcami w Waszym imieniu

Po ślubie otrzymacie ode mnie ostateczne sprawozdanie, gdzie każdy podwykonawca podpisze się pod otrzymaną kwotą.

Ceny za usługę organizacji ślubu w plenerze zaczynają się od 1500 zł brutto. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby otrzymać indywidualną wycenę organizacji Waszych Wymarzonych Zaślubin!